" Výtvarný dnešek je mnohotvárnější a složitější než jiné doby a lze jej poznávat jen tehdy, odhodláme-li se bloudit s bloudícími a hledat s hledajícími "

Slačálková Eva - malba, kresba

Obor: Malba - pastel, uhel, olej
Narozena r.1979, žije v Šumicích

e-mail: EvaSlacalkova@email.cz
Skype: evaslacalkova
mobil: +420 733 604 746
Eva se narodila 1979, v Uherském Hradišti. Od útlého dětství kdy dostala tužku do ruky se stala její touhou se naučit vše co kresba a malovaní skýtá. Jako malou ji fascinovaly koně, díky nim pokreslila několik bloků, žádný kousek papíru nezůstal bez nějaké kresby. Postupem času se začala zajímat portrétem a aktem jako takovým. Vždycky tíhla k realistickému umění.

Po ukončení ekonomického studia na střední škole odletěla do USA, kde hodně cestovala, navštívila několik muzeí, galerií a stále víc ji to táhlo k obrazům. Po sžití se s okolím a naučením se jazyka se začala zajímat o to co bylo v jejím dětstvím touhou a šla za svým snem.
V Chicagu, kde se usadila poznala člověka, který ji zasvětil do umění kresby a malby. Pod vedením skvělého učitele a umělce Romela dela Torre na škole The Palette and Chisel Art Academy se naučila a rozvinula to co v ní už dlouho dřímalo. Po dvou a půl letém studiu a života v USA se vrátila do ČR.
Nyní žije a věnuje se dceří a své tvorbě ve svém rodném kraji.
Její technika zahrnuje práce vytvořené olejem, pastelem, uhelem, tužkou, kreslí jak podle fotky tak pózováním samotného modelu, a vznikají velmi poetická díla, Své práce si naštěstí nenechává v šuplíku, ale předvádí je na výstavách .
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one